درباره ما

اولین تولید کننده ی سنگ های صنعتی پایه سیمانی به منظور تولید، جهت کف و نما در کشور می باشد. که در سال 1370 افتحاح گردید و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا قادر به تولید سنگ هایی گردیده است. این مجموعه با تلفیق هنر و صنعت طیف گسترده ای از محصولات با طرح و رنگ های متنوع و آزمایشگاه مجهز آماده ارائه محصولات به اقصی نقاط کشور و همچنین صادرات به دیگر کشورها می باشد. این مجموعه افتخار دارد که طرف قرار داد و تأمین کننده بسیاری از سازمان ها، شهرداری ها، و ارگان ها در سطح کشورمی باشد.

سابقه ما مربوط به سال 1370 جهت تولید انواع سنگ های ساختمانی و تایل های سیمانی با ارائه بالاترین کیفیت و قیمت های رقابتی، با تعهد به خدمت رسانی به مشتریان، دانش، صنعت و تحویل به موقع برای جلب رضایت مشتری به هر نحو تلاش میکنیم.
این وب سایت بسیاری از محصولات محبوب و خدمات مارا به تصویر می کشد. به دلیل طیف گسترده محصولات برای کسب اطلاعات دقیق و قیمت ها لطفاً به یکی از نمایندگی هایی ما مراجعه کنید و یا با ما از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.
 

محصولات:
  1. موزائیک تک لایه  
  2. موزائیک دو لایه
  3. سنگ صنعتی
  4. موزائیک طرح سنگ طبیعی Fake Stone
  5. گرانیتی طرح دار
  6. واش بت
  7. سمنت پلاس
  8. پلاک نما بتن Sarirbetonگواهی نامه ها
سخن آخر

با توجه به هزینه بالا در صنعت ساختمان توصیه می‌شود جهت بهینه‌سازی و جلوگیری از اتلاف سرمایه از مصالحی استفاده شود که دارای حداقل استانداردها می‌باشند. برای ایجاد اطمینان قلبی از تطابق کیفیت محصولات و استانداردهای ذکر شده می‌توان بعضی از آزمایشات از جمله مقاومت در برابر یخ‌زدگی و جذب آب را به صورت خانگی انجام داد.
هر چند می‌توان از زیبایی و کیفیت بالای محصولات اطمینان حاصل کرد اما یک فاکتور اساسی که ظاهر نهایی محصول را تحت تأثیر قرار می‌دهد شیوه‌ی کار کردن آنها می‌باشد، بدین منظور پیشنهاد می‌شود که جهت کارکرد این محصولات دقت لازم در روش‌های توصیه شده به عمل آید.
در پایان توصیه می‌شود از اصل بودن محصولات قبل از خریداری اطمینان حاصل شود و در صورت مشاهده محصولات مشابه برای اطمینان با تلفن‌های این مجموعه تماس حاصل فرمایید.